Şartlar ve Koşullar

ŞARTLAR VE KOŞULLAR     

     Bu blog sitesi kişisel ve bilgi teknolojileri içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. Bu yazı www.mehmetöz.com Blog ‘dan alınmıştır. Kaynak: https://www.mehmetöz.com, Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.
     Blog’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız: Blog‘a gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir. Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara  uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. Erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim sayfamızdan detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU

     Kişisel Bilgileriniz, bu Gizlilik Politikasında belirtilen durumlar dışında üçüncü kişilere aktarılamayacaktır. Kişisel Bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak işlemeyi kabul eden ve www.mehmetöz.com yönetiminde söz sahibi olduğu kuruluşlara açıklayabiliriz. Kişisel Bilgilerinizi üçüncü kişilere satmamakla ve 6698 sayılı Kişisel Bilgilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere kanunların izin verdiği durumların dışında üçüncü kişilere ifşa etmemekle yükümlüdürler.
     Kişisel Bilgiler, geçerli bir kanunun, mahkeme emrinin veya resmi düzenlemenin gerektirmesi halinde cezai veya hukuki bir soruşturmayı desteklemek için gerekli olması halinde üçüncü bir tarafa ifşa edilebilir.

 

Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar